Witam!

Bardzo się cieszę, że zdecydowałaś /eś się zajrzeć na mojego bloga. Chciałabym Ci pokrótce przedstawić o czym będę pisać.

BusinessMama

Na moim blogu będę poruszać tematy związane z pracą, zwłaszcza jeśli chodzi o tak zwane umiejętności miękkie, które według mnie są kluczem do sukcesu. Wiedza i doświadczenie są bardzo istotne to fakt, ale jest wielu pracowników, którzy wzorowo wykonują wszystkie obowiązki i tkwią przez wiele lat na jednym stanowisku. Oczywiście niektórym to odpowiada i nie można takich osób krytykować, ponieważ jest to kwestia ich wyboru, ustalonych prirytetów czy sytuacji rodzinnej. Są też tacy, którzy chcieliby coś zmienić, ale może nie wiedzą jak, może nie mają odwagi. Niezależnie czy jesteś
w pierwszej czy drugiej grupie pewne umiejętności takie jak asertywność, zarządzanie czasem na pewno się przydadzą.

Stylizacje

Uwielbiam stylizacje biznesowe. Do niedawna kupowałam ubrania w kolorze czarnym, szarym granatowym i białym, Byłam pewna, że tylko tak będę wyglądać elegancko
i profesjonalnie. Ostatnio zaczęłam wprowadzać do mojej garderoby kolory.

EkoMama

Jak pogodzić wszystkie obowiązki a jednocześnie wyglądać świeżo i czuć sie zdrowo. Grunt to zdrowy tryb życia, Ci, którzy mnie znają, więdzą że jestem zwariowana na punkcie naturalnych kosmetyków, cudownych soków z różnych dziwnych owoców i generalnie wszystkiego co jest eko.

Jeśli tematyka mojego bloga ci odpowiada, odwiedzaj mnie regularnie!
Jeśli masz jakieś sugestie czy pytania napisz do mnie (korzystając z zakładki kontakt lub bezpośrednio na email: madebybusinessmama@gmail.com)

 

 

 

2 myśli w temacie “Witam!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s