Beż – prostota i spokój

Ludzie, którzy lubią beże, wolą pracować za kulisami niż bycie gwiazdą serialu. Prowadzą czyste, spokojne życie. Są zadowoleni i niezawodni. Miłośnicy beżu mają możliwość dogadywania się ze wszystkimi. Mogą być jednak krytykowani za nudę i obawy przed podjęciem ryzyka. Czy na pewno beżowy jest taki nudny?

dav
dav

Beżowy to cała gama kolorów, jasne, ciemne, ciepłe, zimne odcienie… Można go łączyć ze wszystkim i jest świetną bazą dla kolorów pastelowych czy brązowych.

Uważaj jednak, jeżeli chcesz być odebrana jako profesjonalistka, wtedy zdecyduj się na mocniejsze kolory. Możesz dodać w stylizacji odrobinę granatu, czerwieni czy bordo.

dav

dav

Jako neutralny odcień beż jest jednym z najbardziej popularnych (obok szarego) kolorów w aranżacji wnętrz. Jest wszechobecny w domach, biurach, szkołach  i nie tylko. Beż to podstawa minimalistycznej mody i designu. Może mieć różowe, brązowe lub złote odcienie, subtelnie zmieniając charakter pomieszczenia, pozostając w tle. Wiele płócien i surowych tkanin jest beżowych.

dav

sdr

dav

4 myśli w temacie “Beż – prostota i spokój”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s